Turizmas "|" Medžioklė "|" Žvejyba "|" Gamta "|" Kelionės

wolf 1336229 960 720 - Vilniuje diena skirta vilkų pažinimui

Vilniuje diena skirta vilkų pažinimui

Naujienos

Norintieji išsamiau pažinti vilkus kviečiami birželio 28 d. 18 val. į Saugomų teritorijų nacionalinį lankytojų centrą. (Antakalnio g. 25, Vilnius), kur apie juos pasakos gamtos apsaugos asociacijos „Baltijos vilkas” nariai, kurie jau dešimt metų domisi ir rūpinasi šiais gyvūnais.

Lietuvoje gyvenantis pilkasis vilkas yra stambiausias iš visų laukinių šuninių šeimos. Vilkai nėra žmogui patogi rūšis, nes jų natūralus elgesys kertasi su žmogaus ūkiniais interesais. Kita vertus, jie yra svarbūs mūsų miškų ekosistemai.

Prieš dešimtmetį įkurtos gamtos apsaugos asociacijos „Baltijos vilkas“ pagrindinis tikslas – užtikrinti visavertę Baltijos regiono žinduolių, ypač retų ir nykstančiųjų, apsaugą ir taikų sambūvį su žmogumi. Ji siekia, kad žmogus sugebėtų gyventi ir vykdyti savo veiklą greta gyvybingos ir savo natūralų vaidmenį gamtoje atliekančios vilkų populiacijos.

Ši pažintis su vilkais – dar vienas Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos organizuojamo renginių ciklo „Gamta po stogu“ renginys.

Komunikacijos skyrius
2017-06-23

Parašykite komentarą

Your email address will not be published.

*

Įrašai kategorijoje

Eiti į Viršų