Informaciją pateikiama šiame puslapyje labai rekomenduojame naudoti interaktyviai, t.y. į pagalbą pasitelkiant savo išmaniuosius telefonus ir planšetes. Be to, labai rekomenduojame kartu turėti ir mobilų šių įrenginių įkroviklį, dažnoje kelionėje jo tikrai prireiks.

Dalį apie turistinės išykos planavimą praleisime. Pradėsime nuo pat kelionės pradžios, taigi – susikrovus žiūronus, kompasus, fotoaparatus bei užkandžius į automobilį (arba ant dviračio, o gal tik į kuprinę, priklausomai nuo pasirinktos transporto rūšies) ir patogiai įsitaisius, į rankas imame savo išmanųjį įrenginį ir atsiverčiame gowild.lt svetainę. Susirandame kategoriją “Maršrutai” ir pasirenkame jus dominantį maršrutą. Jį atsidarę skaitome pateiktą aprašymą iki pasiekiame interaktyvų žemėlapį.

screenshot_2016-10-02-11-01-44

Žemėlapyje markeriu pažįmėti įvairūs lankytini objektai, ant kurių spustelėję, pasieksite aprašymus apie konkrečius objektus, aplankykite juos.

Apačioje pateikto aprašymo, rasite aktyvią nuorodą “Directions to”, kurią paspaudę, būsite nukreipti į “google map’s” žemėlapį, kuris Jums parinks maršrutą iki objekto nuo Jūsų buvimo vietos.

screenshot_2016-10-02-11-16-44

Atkreipkitė dėmesį, kad atvykimo iki objekto gaires, galite pasirinkti atsižvelgdami į pasirinkta kelionės rūšį – automobiliu, viešuoju transportu arba pėsčiomis. Svarbu, kad įrenginyje nebūtų išjungta GPS funkcija.

screenshot_2016-10-02-11-22-47

Viskas labai įdomu ir paprasta, keliaukite po mūsų kraštą, pažinkite jį, fotografuokite, patirkite nuotykius, juos aprašykite ir atsiųskite mums, o mes savo ruožtu juos publikuosime svetainėje gowild.lt.

Žemiau pateikiame siūlomų maršrutų sąrašą:

[list] [li type=”glyphicon-arrow-right”]Nuo Vilnios aukštupio žemyn[/li] [/list]