Turizmas "|" Medžioklė "|" Žvejyba "|" Gamta "|" Kelionės

Musės lervos - Kaip laikyti musių lervas?

Kaip laikyti musių lervas?

in Patarimai žvejui

Ko gero gan dažnai po žvejybos lieka nepanaudoti masalai, kuriuos dažnu atveju tiesiog suberiame į vandenį. Tačiau jei visai netrukus nusimato kita žvejyba taip elgtis būtų kiek neekonomiška. Siūlome išbandytą būdą kaip ganėtinai ilgą laiką išlaikyti šviežias ir guvias musės lervas.

Kiekvienuose namuose galima rasti indą su dangteliu, pagaminta iš plastmasės.

Pirmiausia indą gerai išplaukime, paskui dangtelyje ir dugne adata pradurkime skylučių, kad galėtu patekti oro. Po to, lygiai su dangčiu reiktu išpjauti popieriaus lapą ir susukti iš jo dviejų sluoksnių vamzdelį, kurį erai įmirkyti saulėgrąžų ar sėmenų aliejuje. Tas popierinis cilindras sandariai įkišamas į indą ir sukrečiamos lervos. Indelis apvyniojamas popieriumi, tačiau dangtelio ir dugno nereikia apvynioti, nes kitaip į indą nepateks oras. Gulsčias indelis laikomas šaldytuve.

Kelios valandos prieš žūklę indelis įdedamas į kuprinę, ar tiesiog įsikišamas kišenėn. Lervos tuojau atgyja. Grįžus iš žūklės, reikia susukti naują popierinį cilindrą, įmirkyti aliejuje, apvynioti popieriumi indą ir paguldyti šaldytuve.

Šitaip lervas galima išlaikyti pusantro ir net du mėnesius.

Facebook Komentarai

Parašykite komentarą

Your email address will not be published.

*

Naujausi įrašai kategorijoje

boot 2991682 960 720 480x384 - Kaip ieškoti sėklių

Kaip ieškoti sėklių

Per Ūkojo platybes tuoj po vidudienio atvilnija vos juntami vėjo šuorai ir
Pakilti į Viršų